Gizlilik Politikası

roakgame.com servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir. Bu bilgiler 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.

Genel bir ilke olarak, kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, isim, soy isim, e-posta/e-mail adresleriniz gibi bilgiler başka firmalarla paylaşılmaz.

Yorumlarınızda, profil sayfanızda verdiğiniz kişisel bilgiler, üçüncü şahıs ve kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda, kişisel bilgilerinizi vermek tamamıyla gönüllü olarak yaptığınız bir davranış olur ve roakgame.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kişilerin kişisel bilgileri var olan yasalar çerçevesinde, devlet ve devletin organları tarafından yasa dışı içerik tespit edildiği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca devlet organlarına teslim edilebilir.

Kişisel bilgiler, gerek görüldüğü takdirde değiştirilebilir, güncellenebilir. Bunlara ek olarak paylaşılan yorumlar, sözlük kısmında açılan başlıklar, oluşturulan haber içerikleri, oyun incelemeleri gerek görüldüğü takdirde silinebilmektedir. Silinen içerikler veritabanında tutulmaktadır.

Sitede yer alan tüm içeriğin hakları saklıdır.  Yazılı, görsel, video, incelemeler, oyunlar ve benzeri konular üzerine haber olarak derlenmiş paylaşımların tamamı (küratör ve editör paylaşımları hariç) telif hakları dahilinde roakgame.com’a aittirKullanıcılar izinsiz olarak roakgame.com tarafınca hazırlanan bu içerikleri kopyalayamaz. Kopyalama yasağı tarafımızca uygun görülmüş paylaşım hakkı ve izni verilmiş içerikleri kapsamamaktadır. Roak Game oyunculara güncel bilgi vermeyi ve tanıtım yapmayı hedef almıştır.

Kullanıcı, hiçbir şekilde Web Sitesi'nde yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. roakgame.com , internet sitesinin kullanım amaçları doğrultusunda ve bunlarla sınırlı olmak üzere gerekli gördüğü durumlarda kullanıcıların bilgisayarlarına "Cookie" (çerez) olarak adlandırılan ve kullanıcıyı tanımlamaya yardımcı olan yazılımı yerleştirebilir.

Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde yer alan bu yükümlülükler ve talepler içerisinde paylaşılacak kullanıcı bilgileri dolayısıyla, kullanıcı işbu Gizlilik Sözleşmesi ile belirtilen gizlilik kurallarının dışına çıkıldığı iddiası ile roakgame.com' dan maddi ya da manevi herhangi bir talepte bulunmayacağını, Web Site'sinin tazmin yükümlülüğü olmadığını kabul eder. roakgame.com, kendisine ait alan adı içerisinde benimsemiş olduğu iş politikalarına uygun olarak yerleştireceği Banner ve yönlendirme uygulamaları ile kullanıcıları başka bir siteye yönlendirebilme hakkını saklı tutar. Kullanıcı işbu içeriklere giriş yaparak erişim sağladığı internet sitesinde karşılaşacağı içerik ve gizlilik politikalarında roakgame.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul eder.

roakgame.com tarafından hazırlanan içeriklerde kullanabilecek herhangi bir içeriğin telif hakkı kapsamına girdiğini düşünen hak sahipleri, info@roakgame.com e-posta adresinden bize ulaşabilirler.

roakgame.com olarak sitede yer alan içeriklerden herhangi bir kazanç elde edilmemektedir. Sadece oyunlar hakkında bilgiler vererek ve oyun haberleri paylaşarak oyunculara en güncel, en doğru bilgiyi vermeyi ve tanıtım yapmayı hedef almaktadır.