Gezinmek için tıkla
11 ay önce Emre Demir 519

2022'de Çıkış Yapacak ve Merakla Beklediğimiz Oyunların Muhteşem Fragmanları

2021 yılının ardından bizleri gümbür gümbür gelen bir 2022 yılı bekliyor! 2022 yılında çıkış yapması planlanan ve en çok beklenen birkaç oyunu sizlere derledik

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West için açıklanan ilk çıkış tarihi 2021 olsa da yapım bir erteleme ile karşı karşıya kalmıştı.PS özel oyunu olarak çıkış yaptıktan sonra PC platformu için de çıkışını gerçekleştiren Horizon serisinin merakla beklenen sıradaki oyunu ile Aloy'un macerasına kaldığımız yerden tanıklık edeceğiz.

Uzak diyarları keşfedin, daha büyük ve daha hayranlık uyandıran makinelerle savaşın ve Horizon’ın uzak gelecek, kıyamet sonrası dünyasına dönerken şaşkınlık veren yeni kabilelerle karşılaşın.

Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler sınırlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve durdurulamaz bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki yaşam hızla yok olmaya doğru gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin arkasındaki sırları çözüp, dünyaya düzen ve dengeyi yeniden getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla yeniden bir araya gelmeli, savaşan yeni gruplarla ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu sırada yenilmez gibi görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.

Horizon Forbidden West İlk piyasaya sürülme tarihi: 18 Şubat 2022

Horizon Forbidden West - Announcement Trailer

Horizon Forbidden West oyununun muhteşem görüntülere sahip fragmanı

ARK 2

ARK 2

ARK 2 , ARK: Survival Evolved'ın devamı niteliğindedir. Game Awards 2020'de duyuruldu ve PC'de ve yeni nesil konsollarda piyasaya sürülen ilk oyuna benzer bir hayatta kalma sanal alanı olacak.  ARK 2, Genesis: Part 2'deki olaylardan sonra yabancı bir gezegende geçiyor.

ARK 2 İlk piyasaya sürülme tarihi:  2022

ARK 2 Reveal Trailer (ARK 2 Tanıtım Fragmanı)

Oyun içi görüntülere sahip büyüleyici grafikleri ile Ark 2 çıkış yaptığında çok konuşulacak gibi. 

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora™, Lightstorm Entertainment ve Disney ile işbirliği içinde bir Ubisoft stüdyosu olan Massive Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs, aksiyon-macera oyunudur. 

Snowdrop motorunun en son yinelemesi kullanılarak inşa edilen ve yeni nesil konsollar ve PC için özel olarak geliştirilen Avatar: Pandora'nın Sınırları, sürükleyici, açık bir dünya deneyiminde tüm güzelliği ve tehlikesiyle Pandora'nın çekici dünyasına hayat veriyor.

Bu yeni, bağımsız hikayede bir Na'vi olarak oynayın ve Pandora'nın daha önce hiç görülmemiş bir parçası olan Batı Sınırında bir yolculuğa çıkın. Eşsiz yaratıkların ve yeni karakterlerin yaşadığı canlı ve tepkisel bir dünyayı keşfedin ve onu tehdit eden zorlu RDA güçlerini geri püskürtün.

Avatar: Frontiers of Pandora İlk piyasaya sürülme tarihi: 2022

Avatar: Frontiers of Pandora – İlk Bakış Fragmanı (Avatar: Frontiers of Pandora Fragman)

Avatar: Frontiers of Pandora – İlk Bakış Fragmanı

A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem

Acımasız, nefes kesici bir dünyada yürek burkan bir yolculuğa çıkın ve umutsuz bir hayatta kalma mücadelesinde sevdiklerinizi kurtarmanın bedelini keşfedin. Çeşitli silahlar, aletler ve doğaüstü güçlerle gölgelerden saldırın veya cehennemi serbest bırakın.

Denizin çok ötesinde bir ada sizi çağırıyor…

Doğaüstü güçler tarafından çarpıtılmış acımasız, nefes kesici bir dünyaya yürek burkan bir yolculuğa çıkın. Amicia ve Hugo, harap olmuş anavatanlarından kaçtıktan sonra çok güneye, yeni bölgelere ve canlı şehirlere giderler. Orada yeni bir hayata başlamaya ve Hugo'nun lanetini kontrol etmeye çalışırlar. Ancak Hugo'nun güçleri yeniden uyandığında, ölüm ve yıkım, yutan fareler selinde geri döner. Bir kez daha kaçmak zorunda kalan kardeşler, umutlarını Hugo'yu kurtarmanın anahtarı olabilecek kehanet edilmiş bir adaya bağlarlar. Hayatta kalmak için umutsuz bir mücadelede sevdiklerinizi kurtarmanın maliyetini keşfedin. Gölgelerden saldırın veya cehennemi serbest bırakın, çeşitli silahlar, araçlar ve doğaüstü güçlerle düşmanların ve zorlukların üstesinden gelin.

A Plague Tale: Requiem - Gameplay Reveal Trailer (Oynanış Tanıtım Fragmanı)

A Plague Tale: Requiem Oynanış Tanıtım Fragmanı | Oyun Ödülleri 2021

God Of War Ragnarok

God Of War Ragnarok

Daha şimdiden modern bir klasik mertebesine erişmiş olan God of War serisinin devam halkasında Atreus ve Kratos'un yolculuklarına yeniden tanıklık etmeye hazırlanıyoruz. Oyunun çıkış tarihi ise 2022'nin bilinmeyen bir dilimi.

God Of War Ragnarok İlk piyasaya sürülme tarihi: 2022

God Of War Ragnarok - Reveal Trailer ( God Of War Ragnarok - Tanıtım Fragmanı )

God Of War Ragnarok - Tanıtım Fragmanı

Elden Ring

Elden Ring

Dark Souls'a benzer bir oynanış sistemine sahip olan Elden Ring'in hikayesine Game of Thrones'un yazarı George R. R. Martin ve Bloodborne, Dark Souls gibi oyunların senaristi Hidetaka Miyazaki katkıda bulundu. Elden Ring'in 21 Ocak 2022'de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacağı açıklanmıştı. Elden Ring steam fiyatı 299 TL,  PlayStation fiyatı 599 TL, Xbox fiyatı ise 399 TL olarak açıklanmıştı.

ELDEN RING - Official Gameplay Reveal

ELDEN RING - Official Gameplay Reveal

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

STALKER 2: Heart of Chernobyl, GSC Game World tarafından geliştirilen ve kıyamet sonrası Çernobil Hariç Tutma Bölgesi'nde benzersiz bir hayatta kalma aksiyon deneyimi sunmak için hazırlanan ödüllü PC oyun serisinin yeni nesil devamı.

Birinci şahıs nişancı, sürükleyici sim ve korku unsurlarını içeren türünün tek örneği oyun deneyimini yaşayın.

Yerel kıyamet sonrası karanlık bilim kurgu ortamında ortaya çıkan doğrusal olmayan bir hikayede önemli bir rol oynayın. Görevin, Bölgenin kaderine karar vermek.

Unreal Engine 5 tarafından desteklenen kıyaslama belirleyici grafikler.

Hünerli takipçilere oyun evrenini genişletme ve zenginleştirme özgürlüğü veren resmi mod desteği.

Çok oyunculu mod, oyun için ücretsiz bir güncelleme olarak çıkış tarihinden hemen sonra geliyor.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl İlk piyasaya sürülme tarihi:  28 Nisan 2022

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl — Oynanış Fragmanı

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl —  Oynanış Fragmanı

Yorumlar (0)
Ziyaretçi
Şuan ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.

Henüz yorum yapılmamış.