Gezinmek için tıkla
1 yıl önce Emre Demir 2.1K

Call of Duty: Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri - Modern Warfare 3 Kaç GB?

Sistem gereksinimleri serimize FPS,aksiyon oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare 3 sistem gereksinimleri ile devam ediyoruz. Call of Duty: Modern Warfare 3 minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, Call of Duty: Modern Warfare 3 kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM ister, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi soruların cevabı bu yazımızda.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Tüm zamanların en çok satan birinci şahıs aksiyon serisi, birden fazla “Yılın Oyunu” ödüllü Call of Duty®: Modern Warfare® 2'nin destansı devamı ile geri dönüyor . Dünyanın en karanlık saatinde, gerekli olanı yapmaya hazır mısınız? Kendinizi yalnızca Call of Duty'nin sunabileceği sinematik bir heyecan yolculuğuna hazırlayın . Kusursuz Çok Oyunculu deneyimi, yeni haritalar, modlar ve özelliklerle dolu olarak her zamankinden daha büyük ve daha iyi bir şekilde geri dönüyor. Co-Op oyunu, yepyeni Spec-Ops misyonları ve lider tablolarının yanı sıra, başka hiçbir şeye benzemeyen aksiyon dolu bir savaş ilerlemesi olan Survival Mode ile gelişti.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
  • İşlemci:  Intel® Core™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Shader 3.0 veya üstü 256 MB NVIDIA® GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 veya üstü
  • Depolama: 16 GB

Call of Duty: Modern Warfare 3 Kaç GB?

Call of Duty: Modern Warfare 3 oynayabilmek için en temel kurulumlar dahil en az 16 GB boş alan gerekmektedir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Call of Duty: Modern Warfare 3 kaç GB sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Yorumlar (0)
Ziyaretçi
Şuan ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.

Henüz yorum yapılmamış.