Gezinmek için tıkla
4 ay önce Roak Game 299

Co-Op Aksiyon Oyunları

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz, oynarken aksiyon yaşayacağınız co-op oyunlarını sizler için derledik. Sizlerde oyunlarınızı, isteklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer

Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer

Grubunuzun tek bir amacı var. Bodrum kapısının kilidini açmak için evin içinde gizlice dolaşarak anahtarları toplamak. Tek sorun  biriniz Komşu, kılık değiştirmiş bir hain! 
 

Surgeon Simulator 2

Surgeon Simulator 2

1-4 oyunculu, fizik tabanlı, kaos dolu ameliyathanede önlüğünü giyip sana en yakın neşteri (testereyi veya lavabo pompasını) kaparak Bossa Labs Sağlık Tesisine girme zamanı. Hareketli rekabetçi mücadelelerde sağlık kurumunun heyecanını yaşa.

Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery Service

Sırt korseni bağla ve teslimat kamyonunu çalıştır, teslimat zamanı! Beceriksiz paket teslimat kuryeleriyle oynamak için en fazla dört arkadaşınla gel. Paketleri gidecekleri yere güvenle teslim etmek için garip makineleri, kullanışlı aletleri ve fiziğin harikalarını kullanarak birlikte çalışın.
 

Dead Island Definitive Edition

Dead Island Definitive Edition

Bir ömür boyu sürecek zombi kıyameti deneyimine hoş geldiniz. Tropikal Banoi adasında destansı bir zombi salgınının ortasındayken tek düşüncen şu: Hayatta kal. Keşfedilmeyi bekleyen genişleyen bir açık dünyada içgüdüsel şaşırtıcı yakın dövüş savaşı ve gerçek hikaye tabanlı 4 oyunculu işbirliği ile kafaları parçalayın, kafataslarını kırın ve dilimleyin.

Ben and Ed - Blood Party

Ben and Ed - Blood Party

Ben and Ed - Blood Party kanlı bir 3d Platform oyunudur. Tek başınıza veya çevrimiçi olarak birlikte oynayarak, ölümcül engelli parkurlarda hayatta kalmaya çalışırsınız.Zombi olarak oynayarak çürümüş vücudunuzun avantajlarını kullanın. Uzuvlarınızı kaybedin, başınızı atın, bir et bloğuna dönüştürün.

Yorumlar (0)
Ziyaretçi
Şuan ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.

Henüz yorum yapılmamış.