Gezinmek için tıkla
2 yıl önce Roak Game 9.7K

En İyi, Arkadaşlarla Oynamalık Co-Op Korku Oyunları

Arkadaşlarınız ile oynarken çok fazla eğlenebileceğiniz. Yeri geldiğinde birbirinizden bile korkabileceğiniz co-op korku oyunlarını derledik. Bu şahane co-op korku oyunları hangileriymiş gelin beraber göz atalım.

Phasmophobia

Phasmophobia

Phasmophobia, 4 oyunculu çevrimiçi bir kooperatif psikolojik korku oyunudur. Oyuna arkadaşlarınızla son teknoloji ile dolu bir kamyonun kasasında başlıyorsunuz. Önünde durduğunuz evin içinde bir hayalet var. Siz ve arkadaşlarınız bu hayaletin hangi hayalet olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Hayaleti bulmak için çeşitli teknikler bulunuyor (kamera yerleştirme, hayalet ile konuşma vb.) bulduğunuz kanıtları toplayıp bir deftere yazdığınızda eğer doğru hayaleti bulduysanız oyun parası kazanıyorsunuz.

Phasmophobia oyun detayları ve sistem gereksinimleri için Tıklayınız

Deceit

Deceit

Deceit dürüstlük ve aldatmaca sezgilerinizi test eden çok oyunculu birinci şahış nişancı oyunudur. Bir akıl hastanesinde geçen oyunda, etrafınızda 5 arkadaşınızla birlikte, size yabancı gelen bir ses sonucu uyanırsınız. Arkadaşlarınızdan ikisine bir virüs enfekte edilmiştir.

Enfekte olan arkadaşlarımızı deşifre etmeye çalıştığımız oyunda tek kalıp ölmek istemiyorsanız birlikte gezmenizi öneririm. Dönüşen arkadaşların haritanın belirli yerlerinde olan kanları içer bunların izini sürerek kimin enfekte olduğunu yakalayabilirsin. Peki kaçmayı kimler başaracak?

Deceit oyun detayları ve sistem gereksinimlerinizi karşılaştırmak için Tıklayınız.

Friday The 13th: The Game

Friday The 13th: The Game

Friday the 13th: The Game, oyuncuların genç bir danışman veya ilk kez Jason Voorhees rolünü üstlendiği üçüncü şahıs bir korku, hayatta kalma oyunudur. Siz ve diğer altı şanssız ruh, kaçmak ve hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yapacaksınız, dünyadaki en tanınmış katil sizi izler ve acımasızca katleder. Eğer oyun içerisinde, düşmanınızı öldürmek istiyorsanız öncelikle yalnız olmamanız gerekiyor.

Friday the 13th: The Game oyun detayları ve sistem gereksinimleri için Tıklayınız

Pacify

Pacify

Söylentiye göre oyundaki evin içinde bir kötülük bulunuyor. Işıklar, kahkahalar, bir kız, kayıp insanlar vb. En fazla 4 kişilik bir takım kurup oyunda bulunan o gizemli evi kontrol et. Size bir ipucu iyi olan bebekleri yanında taşı yoksa bir anda ölebilirsiniz.

Oyundaki amacımıza gelince söyle anlatayım, dünya tatlısı hayalet kızımız bizi avlarken anahtarları ve işaretli bebekleri bulup, oyunda ilerleme kaydetmek. Size dediğim gibi elinizde bebekle gezmenizin sebebi tatlı kızımız size ya da bir arkadaşınıza saldırırken ona bebek verirseniz kısa süreliğine sakinleşecektir.

Pacify oyun detayları ve sistem gereksinimlerinizi karşılaştırmak için Tıklayınız.

GTFO

GTFO

GTFO, takım oyununa ve atmosfere odaklanan, 4 oyunculu, kooperatif bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Koltuğunuzun ucunda bir gerilim, takım tabanlı bulmaca çözme ve yüksek yoğunluklu dövüş özellikleri bulunana GTFO oyununu kokudan ziyade oyunculara gerilim dolu anlar yaşatıyor diyebiliriz. Oyun tamamen ekip işine dayalı olduğundan arkadaşlarımızdan herhangi birinin en küçük hatası tüm takımın ölmesine sebep olabilir.

In Silence

In Silence

In Silence çok oyunculu bir korku oyunudur. Bir oyuncu üstün duyu yeteneklerine sahip ve neredeyse kör olan ver özel yetenekleri ile belirli bir saniye normal görüşe geçebilen bir canavarı kontrol eder. Her ne kadarda belirli bir süreliğine körlüğü gitse de oyunun karanlık atmosferinden dolayı bir şey görmek zor diyebilirim. Diğer oyuncular(2-6) ise canavardan kurtulmaya ya da onu avlamaya çalışır. Oyunda en sevdiğim nokta ise öldükten sonra bir fareye dönüşmemiz bu şekilde ölmeyen kişilerin yerini göstererek komik anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar (5)
Ziyaretçi
Şuan ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Ziyaretçi 11 ay önce
(@ziyaretci)
2022/24 Haziran cuma günü saat 15:52 bu mesajı ilerde görmek için atıyorum kutu dondurma 18 lira aga
Yanıtla
Ziyaretci 11 ay önce
(@ziyaretci)
harbiden amk
Ziyaretci 10 ay önce
(@ziyaretci)
o kadar oldu mu lan ne zamandır almıyorum
korku oyunları neden bu kadar sistem istiyorlar yaw
Yanıtla
gerçekten çok iyi bir site ciddi ciddi böyle rahatlık beklemiyordum ellerinize sağlık
Yanıtla