Gezinmek için tıkla
1 yıl önce Emre Demir 1.2K

En iyi Multiplayer Strateji Oyunları

Arkadaşlarınızla birlikte ister müttefik olup düşmanlarınıza karşı ister düşman olarak oynayabileceğiniz çeşitli strateji oyunları tavsiyesinde bulunmak istiyorum. "Arkadaşlarla Oynanabilecek Strateji Oyunlarına" aşağıdan ulaşabilirsiniz.

RISK: Global Domination

RISK: Global Domination

Risk Global oyunu arkadaşlarla oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan biri taktik ve stratejinizi konuşturmanız gerektiğini unutmayın. Milyonlarca insan tarafından sevilen klasik Hasbro masa oyununun resmi dijital versiyonunda rakiplerinizle savaşın. Birinci Dünya Savaşında Eksen Güçlerine karşı mücadele edin, ölümsüz zombilere karşı hayatta kalmaya çalışın ve fantastik, fütüristik, bilim kurgu haritaları üzerinde çarpışın. RISK Global Domination oyununu Steam’den ücretsiz edinebilirsiniz.

RISK: Global Domination sistem gereksinimleri ile kendi donanımınızı karşılaştırmak için oyunun ismine tıklayın...

Roak Game'de sistem karşılaştırması nasıl yapılır? Tıklayın.

Feign

Feign

TenekeKafalarStudios tarafından geliştirilen oyun çıkışından sonra oldukça konuşulan ve oynanan bir oyun oldu. 12 veya daha az arkadaşı bir araya getiren oyunda yalanlar birbirini kovalarken hainleri ve tarafsız hainleri bulmalısınız. Her oyuncu rolünü kullanarak hayatta kalmaya çalışır. Masumlar hainleri bulmalı, hainler masumları gizlice avlamalı, tarafsızlar da kurnazlığını konuşturarak istediği tarafa oynamalıdır. Ama unutma! Kendini doktor sanan bir deli de olabilirsin.

Feign sistem gereksinimleri ile kendi donanımınızı karşılaştırmak için oyunun ismine tıklayın...

Roak Game'de sistem karşılaştırması nasıl yapılır? Tıklayın.

Age of Empires II: Definitive Edition

Age of Empires II: Definitive Edition

Age of Empires II: Definitive Edition, Forgotten Empires tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji video oyunudur.

Age of Empires 2, oyun dünyasının en iyi strateji oyunlarından bir tanesi olarak anılıyor. Çıktığı dönemde adeta devrim niteliğinde olan oyunun hala büyük bir oyuncu kitlesi mevcut. Microsoft’un 1999 yılında piyasaya sürdüğü strateji oyunu AOE 2, Steam‘de hala çok oynanan oyunlar arasında.

Age of Empires II: Definitive Edition sistem gereksinimleri ile kendi donanımınızı karşılaştırmak için oyunun ismine tıklayın...

Roak Game'de sistem karşılaştırması nasıl yapılır? Tıklayın.

Europa Universalis IV

Europa Universalis IV

Paradox Geliştirme Stüdyosu, ödüllü Europa Universalis serisinin dördüncü bölümüyle geri döndü. İmparatorluk kurma oyunu Europa Universalis IV, egemen bir küresel imparatorluk yaratmak için size yıllar boyunca rehberlik edecek bir ulusun kontrolünü verir. Eşsiz özgürlük, derinlik ve tarihsel doğrulukla ulusunuzu yüzyıllar boyunca yönetin. Zengin stratejik ve taktik derinliğe sahip bu destansı oyunda gerçek keşif, ticaret, savaş ve diplomasi hayata geçirilecek.

Company of Heroes

Company of Heroes

Company of Heroes 2, Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows platformu için Sega tarafından yayınlanan bir gerçek zamanlı strateji video oyunudur. 2006 yılında yapılmış olan Company of Heroes oyununun devamıdır. İlk oyundaki gibi, ikinci oyun da II. Dünya Savaşı'nın Rusya tarafında geçmektedir. Oyunda Kızıl Ordu'yu kontrol ederek, Berlin Muhaberesi ve Barbarossa Operasyonu savaşlarını gerçekleştirilmektedir. Oyun grafik motoru olarak Essence Engine geliştirilen 3. versiyonu kullanılmıştır.

Yorumlara derlemesini yapmamızı istediğiniz konuları yazabilirsiniz.(yorum yapmak üyelik gerektirmez) Kısa süre içinde o konular ile ilgili derlemeleri de ekleyebiliriz. Örnek konu başlığı: Arkadaşlarla oynanabilen eğlenceli oyunlar gibi...

Yorumlar (0)
Ziyaretçi
Şuan ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.

Henüz yorum yapılmamış.