Gezinmek için tıkla
2 hafta önce Emre Demir 76

Grounded Sistem Gereksinimleri - Grounded Kaç GB?

Sistem gereksinimleri serimize Grounded sistem gereksinimleri ile devam ediyoruz. Grounded minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, Grounded kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM ister, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi soruların cevabı bu yazımızda.

Grounded

Grounded

Dünya uçsuz bucaksız, güzel ve tehlikeli bir yer - özellikle de bir karınca boyutuna küçültüldüğünde. Bu birinci şahıs, çok oyunculu, hayatta kalma-macera oyununda birlikte keşfedin, inşa edin ve hayatta kalın. Arka bahçenin tehlikelerine karşı hayatta kalmak için savaşan dev böcek sürülerinin yanında gelişebilir misin?

Böcek yaşamının eylemlerinize tepki gösterdiği bu sürükleyici ve kalıcı dünyayı keşfedin.

Barınak ve araçlar hayatta kalmanız için kritik öneme sahiptir. Sizi ve eşyalarınızı böceklerden ve elementlerden korumak için destansı üsler inşa edin. Daha iyi savaşmanızı, keşfetmenizi ve hayatta kalmanızı sağlayan silahlar, aletler ve zırhlar yapın.

Arka bahçeye tek başınıza veya birlikte, çevrimiçi olarak üç arkadaşınızla yüzleşebilirsiniz - seçim sizin.

Grounded Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3-3225
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX650Ti
  • Depolama: 8 GB

Grounded Kaç GB?

Grounded oynayabilmek için en temel kurulumlar dahil en az 8 GB boş alan gerekmektedir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Grounded Kaç GB sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Yorumlar (0)
Ziyaretçi
Şuan ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.

Henüz yorum yapılmamış.