Gezinmek için tıkla
Küratör Puanı: Çok Olumlu

Müzikleri ile ortama ısındıran oyun

Katana ZERO

Oyun gayet mükemmel
Katana ZERO gayet mükemmel hatta oyunun staem puanları gayet yüksek. Oyunu beğenmeyenlerin ise sadece taktiksel alışkanlıkları ve düşük derecede refleksleri olmalarından yakınmaları var.

Oyunun kötü yanlarına gelicek olursak: Yok. oyun benim denemelerime rağmen kusursuz deneyim verdi. Hatta onca denememe rağmen bug, geçilmesi imkansız boss fight, yada herhangi bir sıkıntısını bulamadım.

Oyunun iyi yanlarına bakarsak: Pixel olmasına rağmen mükemmel görsel efektler. Platform olmasına rağmen vuruş hissiyatı. Mükemmel müzikleri (gerçekten mükemmel). Ve mükemmel hikayesi.
Oyun hikayesini anlatırken spolier vermemek için sadece şunu söyleyebilirim. Bir samurayız ve 7 yıl önce yaşanan bir savaşta bir gaziyiz ve geçmişimizi hatırlamıyoruz. Ve hikayesi göründüğü gibi değil bunu diyebilirim.

Katana ZERO birden fazla sonu olabilen bir oyun yani bir kere oynadım bitti muhabbeti yok. Diğer sonları bulmak için hikayede farklı seçenekler deneyin.

Oyunun incelemesi kısa olabilir ama bilgisayarınız kötü bile olsa bile deneyim edilebilecek bir sestem gereksinimleri var.

Oyunu araştırıken sadece müzikler ve hikayede yardım alındığını bütün oyunu tek kişinin yaptığına bakarsak gayet mükemmel bir oyun.

Oyun Puanlama kısmı:

Hikayesi:10/10 hikayenin devamını bekleyen ve gizli hikayeleri çözmüş biri olarak bunu sonuna kadar hakettiğini söyleyebilirim

Görseller:10/10 pixel bir oyun olmasına rağmen efetkleri mükemmel 

Vuruş hissiyatı:10/10 platform oyunlarında genelde vuruş hissiyatı olmaz ama bu oyun nasıl başardığını bilmesemde başardı

Müzikler:10/10 müzikleri oyuna uygun ve gerçekten kulaklığı tak dinle neticesinde 

Steam puanları ise %97 (%3 kısmı ise refleksleri ve taktik kuramadıklarından zor diyip vermiş. Evet araştırdım)

Benim kişisel puanım 100/100

 

Yorumlar (0)
Yorum yapmak için giriş yap.

Henüz yorum yapılmamış.