Gezinmek için tıkla

Fantastik Yakartop

Velan studiosun geliştirip Electronic Arts’ın yayınladığı 21 Mayıs 2021 tarihinde güncel olan her platforma çıkışını gerçekleştirmiş on numara kafa dağıtmalık bir oyun.

Yakar top üzerine kurulmuş bir oyun. Oynanışı gerçekten çok zevkli. Oynadıkça oynama isteğini arttıran bir yapıya sahip. Farklı top türleri, farklı atış teknikleri, farklı savuşturma teknikleri ve top yakalama tekniğiyle oyunun içine tamamen adapte olmanızı gerektiren bir yapıya sahip. Takım olmanın çok büyük önemi var; etrafta top kalmadığında kendinizi top haline getirip fırlattırabiliyorsunuz amma velakin rakip sizi havada yakalarsa kaçışınız yok oyun dışına fırlatacaktır. Sağdan, soldan, yukarıdan ve aşağıdan kavisli şekilde fırlatarak rakibin tutmasını zorlaştırabilir ya da fake atarak rakibin tutma hareketini bekleme süresine sokabilirsiniz. Topu elinizde ne kadar gererseniz o kadar hızlı gitmekte ve aranızda yapacağınız paslarla bu süreci kısaltabilir, rakibin kafasını karıştırabilir ve beklenmedik anda sayıyı kapabilirsiniz.

Mantık ve fizik olarak gayet güzel ve uyumlu çalışmakta. 3 vs 3 maçların oynandığı ve kendi içinde ufak da olsa dereceli sıralamasının olduğu, rahat oynanışa sahip, zevkli, hareketli yani tam anlamıyla kafa dağıtmalık bir oyun. Arkadaşlarınızla ya da kendi başınıza bu tatlı grafikli oyunu zevkle oynayabilirsiniz ama baştan uyarmak gerekirse belli süreden sonra hırs yapabileceğiniz ve ya bu ne aynı şeyleri yapıyoruz diyebileceğiniz bir oyun yani kısa sürede sıkma potansiyeli olan bir oyun.

İyi eğlenceler.

Yorumlar (0)
Yorum yapmak için giriş yap.

Henüz yorum yapılmamış.