Gezinmek için tıkla
Car Trader Simulator
Car Trader Simulator
Car Trader Simulator
Car Trader Simulator
Car Trader Simulator

Car Trader Simulator

Karşılaştır

İyi bir üne sahip olurken otomobil ticaretinden nasıl kâr elde edeceğinizi biliyor musunuz? Car Trader Simulator, bir Amerikan otomobil satıcısı rolünü oynamanıza izin verir. Amacınız zengin olmak. Nasıl yapacağınız tamamen size bağlıdır.

Car Trader Simulator Hakkında

Geliştirici
Live Motion Games
Yayıncı
Live Motion Games, PlayWay, Ultimate Games
Çıkış Tarihi
20 Nisan 2020
Platform
nintendo
Kategori
Strateji,

Car Trader Simulator'a hoş geldiniz! İşini tüm şehirde ünlü kılacak Amerikan araba satıcısının rolünü oynayabileceğiniz yer burası. Karmaşık bir kampanyayla bunu nasıl yapacağınıza kendiniz karar verebileceksiniz. Bu oyun, bu hedefe 27 farklı şekilde ulaşmanıza izin verecek ve hepsi yalnızca seçimlerinize bağlı olacak!


Oyun zorluğu - araba ticareti maceranız sırasında sezginize nasıl güvenebilirsiniz?
Oyunda 3 farklı zorluk seviyesinden birini seçebilirsiniz. Kolay ve orta olanlar, macerasına bu tür oyunlarla başlayan ve olay örgüsünün ve kampanyanın tadını çıkarırken barışçıl bir oyunu tercih eden insanlar için en iyi seçimdir ve en yüksek seviye ekonomik simülatörler için tasarlanmıştır. Gaziler macera oldukça zahmetli olabilir. İkincisi, oyun seansınız sırasında tam bir ipucu eksikliği ile ayırt edilir, bu da oyuncuyu yalnızca içgüdüsüne ve deneyimine bağımlı hale getirir.

Hayalinizdeki çalışanı nasıl bulursunuz?
Şirketiniz büyürken ve hikaye ilerledikçe, sizin için çalışacak yeni insanlara da ihtiyacınız olacak. Kapsamlı bir istihdam ve personel sistemi, işinizi kolaylaştıracak ve şirketin büyümesini hızlandıracaktır. Oyun boyunca işe alabileceğimiz çalışanlar deneyimlerine, uzmanlıklarına ve istihdam maliyetlerine göre farklılık gösterecektir.
Kendi seçimlerinizi yapma olanağına sahip karmaşık hikaye


Oyunun hikayesi çok kapsamlı ve kampanyayı 27 farklı şekilde tamamlamanıza izin veriyor ve bu da oyun size saatlerce eğlence getiriyor. Gençliğinde amcası ile çalışırken edindiği tecrübeyi kullanarak işini dinamik olarak büyütecek ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak, yasalara saygılı ve sorumlu bir bayi olabilirsiniz. Bunun tersi seçenek, müşterilerinizi aldatmak ve mümkün olan en kısa sürede büyük miktarlarda para kazanmak için otomobilleri tamir ederken ve satarken en ucuz çözümleri kullanacağınız bir "mafya" rotasına girmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, şüpheli müşterilerin talebi üzerine araç çalma imkanı da olacaktır.

Oyun ekonomisi reklama veya onarımlara yatırım yapmak daha mı iyidir?
Önünüzde birçok ekonomik seçenek var. Yeni çalışanlara yatırım yapmak, ek kar için bazı arabaları tamir etmek veya belki reklam vermek? Bu sistem, birçok durumda kazanılan servetini gelecekte ikiye katlamak için nasıl yatırım yapacağına dair zor seçimler yapan gerçek bir işletme sahibi gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Oyunda, zaman zaman işinizi olumlu ya da olumsuz etkileyecek rastgele bir olay sistemi uygulandı ve bunu kampanya sırasında deneyimleyebileceksiniz.


Harita işleme sistemi ve personel yönetimi.
Car Trader Simulator bir harita yönetimi ve çalışan yönetim sistemine sahiptir. Satın alınan (veya çalınan) arabaları taşıyacak ve tamir edecek çalışanlarımız tarafından hangi caddelere gidebileceğini tam olarak belirtebilirsiniz. Ek olarak, etkinlik sistemi, şehirde gerçekleşen beklenmedik olaylar veya aktivitelerle oyunu çeşitlendirmenize izin verecektir. Haritada gezinmeyi kolaylaştırmak için, mekanik olarak farklı bölümlere ayrılmıştır (ve bunlar ABD'nin yaygın olarak bilinen bölgelerinin adlarına atıfta bulunur)


Gerçek arabalar
Oyun, gerçek araba fotoğraflarından oluşan devasa (satın alınan) bir kitaplığa sahiptir (birçok farklı varyantta 1000'den fazla araba). Her fotoğraf seti, belirli bir arabanın vintages ve modellerini içeren eksiksiz bir settir ve ayrıca herhangi bir renk kombinasyonunda mevcuttur. Ana kampanya planında oynayarak, çok özel otomobil modellerinden bazılarını da görebileceğiz.


Müzayedeler bir iş geliştirirken başarının anahtarı
Oyunda doğrudan internet müzayedelerinde pazarlık yapabileceğiniz veya satın alabileceğiniz birçok araba var. Birkaç dakikada bir, en iyi modeller için ödeme yapmaya istekli bir grup insanın yanında yeni arabalar açık artırmada görünecek. Sadece nakit paraya ihtiyacınız olmayacak, aynı zamanda müzayedeye çıkarılan araçtan en iyi şekilde yararlanmak için akıllıca teklif vermeniz gerekecek.


Doğrudan satış müşteriyle iletişim kurmak
Satılık iyi bir arabaya sahip olmak savaşın yalnızca yarısıdır, diğer yarısı müşteriyle ilgilenmek ve beklentilerini karşılamaktır. Her görüşmede, müşterinin sizden ne beklediğine dair yönergeler alacaksınız ve sizin göreviniz sadece arabayı satmak değil, aynı zamanda alıcıyı mutlu etmek ve itibarımızın düşmemesini sağlamaktır. Kampanyadaki ilerlememizle birleştiğinde müşteriler kapılarımızda daha sık görünecek ve uygun araç seçimi ile ilgili kararlarımızın daha doğru hale gelmesi gerekecektir.
 

DEVAMINI OKU

Car Trader Simulator Videolar

Car Trader Simulator Karakterleri

Car Trader Simulator Desteklenen Diller

Arayüz
Seslendirme
Altyazı
Türkçe
Desteklemiyor
İngilizce
Fransızca
-
İtalyanca
-
Almanca
-
Kastilya İspanyolcası
-
Basitleştirilmiş Çince
-
Japonca
-
Lehçe
-
Brezilya Portekizcesi
-
Rusça
-
Tümünü Görüntüle

Car Trader Simulator Satış Bağlantıları

Car Trader Simulator Kullanıcı Değerlendirmesi
Oy vermek için giriş yapınız.
Toplam İnceleme:
-

Car Trader Simulator Yorumlar (0)

Yorum yapmak için giriş yap.

Henüz yorum yapılmamış.