Gezinmek için tıkla
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS
ICARUS

ICARUS

Karşılaştır

ICARUS, sekiz adede kadar kooperatif oyuncu veya solo için oturum tabanlı bir PvE hayatta kalma oyunudur. Ters giden terraforming sonrasında vahşi bir uzaylı vahşi doğasını keşfedin. Egzotik madde madenciliği yapacak kadar uzun süre hayatta kalın, ardından daha ileri teknolojiler üretmek için yörüngeye dönün. Son teslim tarihini karşıla ya da sonsuza kadar geride kal.

ICARUS Hakkında

Geliştirici
RocketWerkz
Yayıncı
RocketWerkz
Çıkış Tarihi
04 Aralık 2021
Platform
Kategori
Aksiyon, Macera, Hayatta Kalma, Simülasyon,

ICARUS, sekiz adede kadar kooperatif oyuncu için oturum tabanlı bir PvE hayatta kalma oyunudur. İnsanlığın en büyük hatası olan Icarus'ta vahşi bir uzaylı vahşiliğine katlanın. Servetinizi ararken keşfederken, hasat ederken, zanaat yaparken ve avlanırken vahşi ortamında hayatta kalın.

Adaylar yörünge istasyonlarından sınırlı süreli oturumlar için gezegen yüzeyine inerler ve burada uzaylı ortamına dayanmayı öğrenirler, hizip görevlerini tamamlarlar ve değerli egzotik materyalleri ararlar. Hayatta kalanlar, egzotiklerini ileri teknolojiye dönüştüren ve yeni keşfedilen bilgilerle her zamankinden daha zorlu düşüşlere maruz kalan deneyimli gaziler olarak yörüngeye dönüyor. Geride kalanlar... sonsuza kadar kaybolur.

Icarus bir zamanlar ikinci bir Dünya olacaktı, ancak terraforming çöktüğünde - hava zehirli hale geldi ve insanlığın yeni bir dünyayı kolonileştirme umutları öldü. Icarus bir şakaya, insanlığın yıldızlara uzanıp başarısızlığa uğramasının sembolüne dönüştü. Yine de kseno-biyologlar başarısızlığın nedenini keşfettiğinde - egzotik madde - yeni bir ilgi ateşlendi. Hesap edilemeyecek kadar değerli olan bu "egzotikler", altına hücumu ateşledi, Dünya'daki siyasi gerilimleri körükledi ve maden arayıcılarını Icarus'a akın etti.

Sizi yıpratmaya veya parçalamaya kararlı acımasız bir PvE dünyasıyla yüzleşin ve fethedin.

Toksik atmosferden vahşi vahşi hayata ve oyunu değiştiren hava olaylarına kadar, Icarus öfkeli bir gezegendir. İster bir oksijen kaynağı bulmak, ister bir sonraki öğününüzü takip etmek veya vahşi doğada uzun bir yolculuk için stok malzemelerinizi takip etmek olsun, hazırlık ve planlama her şeydir.

Kendinizi aldatıcı bir şekilde tanıdık, ancak yabancı bir dünyaya bırakın.

Madencilerden oluşan İlk Kohort'a, gizli köşeler, maden çıkarılacak kaynaklar ve keşfedilecek çeşitli biyomlarla dolu 64 kilometrekareden fazla el yapımı arazi için ilk madencilik lisansları verildi. Hayatta kalmak için çevrenizdeki kaynakları kullanın - her bir ağaç hasat edilebilir, her kayadan voksel çıkarılabilir.

Üç ayrı teknoloji ağacında ustalaşın: gezegen teknolojisi, oyuncu yetenekleri ve yörünge atölyesi.

Kendinizi korumak ve görevinize yardımcı olmak için araçlar, yapılar ve makineler yapmak için gezegenin kaynaklarını kullanın. Gezegenin yüzeyinde deneyim kazandıkça benzersiz beceriler geliştirin ve temel yetenekleri geliştirin. Ardından, ileri teknolojiye dönüştürebileceğiniz nadir egzotik malzemelerle yörüngeye dönün. Görevleri daha hızlı tamamlamak, daha fazla seyahat etmek, üretimi otomatikleştirmek veya hayatta kalma şansınızı artırmak için hangi becerileri geliştireceğinizi ve bir sonraki düşüşünüzde hangi teknolojiyi kullanacağınızı seçin. Her karar önemlidir.

Icarus'taki zamanınız sınırlıdır , bu nedenle her zaman saati izleyin ve her saniyeyi akıllıca kullanın.

Yörünge uzay istasyonu kimseyi beklemiyor. Düşen geminize zamanında geri dönemezseniz, kurtarma yoktur. Karakterinizin gelişimi ve teknolojisi, Icarus gezegeninde kayboldu. Saatlerden günlere, haftalara kadar sürebilen oturumlar arasından seçim yapın. Veya dikkatli olun ve kalıcı bir karakol inşa edin. Her damlanın net bir hedefi vardır, ancak zorluklarını nasıl aşacağınız... size kalmış.

Karakteriniz her şeydir.

Atmosferin inceliklerini öğrenin, yeni tehditlerle yüzleşmek için kendinize meydan okuyun ve kendinizi konfor bölgesinin ötesine itin. Tedbirli hayatta kalır, cesur gelişir. Her şeyi riske atmaya cüret edenler için yeni yetenekler, yeni teknoloji ve yeni egzotikler mevcut. Icarus'la kafa kafaya yüzleşecek misin?


Karakolunuz, zaman sınırlaması ve sınırlı tehlikeleri olmayan kalıcı bir haritadır ve inşa etmek için idealdir.

Icarus'un ekvatorunda yer alan, Yörünge İstasyonlarının yörüngesi ile senkronize edilmiş ince bir olasılık çizgisidir. Outposts olarak bilinen bu potansiyel müşteriler herhangi bir zamanda girip çıkılabilir, bu da onları bir yerleşim başlatmak, diğer maden arayıcılarıyla takılmak veya mimari becerilerinizi test etmek için mükemmel hale getirir. Her arayıcıya ana oyunla birlikte bir Karakol atanır.

 

DEVAMINI OKU

ICARUS Videolar

ICARUS Sistem Gereksinimleri

Windows
 • Minimum
 • İşletim Sistemi
  Windows 10 64-bit
 • İşlemci
  Intel Core i5 8.Nesil @ 3.00+ GHz/
 • Bellek
  16 GB
 • Ekran Kartı
  GeForce GTX 1060/
 • Direct X
  DirectX 11
 • Depolama
  70 GB
 • Notlar
  -
 • Önerilen
 • İşletim Sistemi
  Windows 10 (64 bit sürümleri)
 • İşlemci
  Intel i7-9700
 • Bellek
  32 GB RAM
 • Ekran Kartı
  NVIDIA RTX 3060ti
 • Direct X
  DirectX 11
 • Depolama
  70 GB
 • Notlar
  -

ICARUS Desteklenen Diller

Arayüz
Seslendirme
Altyazı
Türkçe
Desteklemiyor
İngilizce
-
Fransızca
-
-
Almanca
-
-
Rusça
-
-

ICARUS Satış Bağlantıları

ICARUS Kullanıcı Değerlendirmesi
Oy vermek için giriş yapınız.
Toplam İnceleme:
-

ICARUS Yorumlar (0)

Yorum yapmak için giriş yap.

Henüz yorum yapılmamış.