Gezinmek için tıkla
PowerWash Simulator
PowerWash Simulator
PowerWash Simulator
PowerWash Simulator
PowerWash Simulator
PowerWash Simulator
PowerWash Simulator
PowerWash Simulator

PowerWash Simulator

Karşılaştır

PowerWash Simulator ile Basıncı Serbest Bırakın! Yüksek basınçlı suyun yatıştırıcı sesleri ile endişelerinizi giderin. Elektrikli yıkayıcınızı çalıştırın ve bulabildiğiniz her kir ve kiri püskürtün, hepsi de sadece elektrikli yıkamanın verdiği tatminle pırıl pırıl bir sonuç elde edin.

PowerWash Simulator Hakkında

Geliştirici
FuturLab
Yayıncı
Square Enix
Çıkış Tarihi
19 Mayıs 2021
Platform
Kategori
Basit Eglence, Simülasyon,

En yeni güncellemede, PowerWash ve Online Co-Op'ta rahatlayın! Kariyer Modunda en yakın arkadaşınıza yardım eli uzatın veya en fazla 6 arkadaşınız Free Play'de ortalıkta dolaşıp ev sahibinin tamamlamış olduğu herhangi bir işin üstesinden gelebilir. Ayrıca yepyeni Kariyer Modu işlerimiz var; Belediye Başkanının Canavar Kamyonunun kedi özelliklerini tazeleyin, ardından temizleyin ve Fuar Alanındaki Dönme Dolapta gezin. Ancak bu güncelleme için hepsi bu kadar değil! Daha havalı kozmetik ürünlerimiz var ve şimdiye kadarki en güçlü elektrikli yıkayıcı sınıfı geldi - The Professional Duty Washer.

En son güncellemede, Helter Skelter'ı yeni gibi görünmesi için hortumlayarak panayır rekabetini körükleyebilir ve aceleyle geri çekilmesine yardımcı olmak için gölgeli Mayor's Frolic Boat'ı ıslatabilirsiniz. Üstüne üstlük, gizemli müşteri, şüpheli bir şekilde doldurulmuş bir Özel Jet ile geri döndü ve mikrop düşmanı bir girişimci, kokuşmuş bir Umumi Tuvalete binmenizi istiyor. Kirli bir iş, ama birinin bunu yapması gerekiyor!

Yüksek basınçlı suyun yatıştırıcı sesleri ile endişelerinizi giderin. Elektrikli yıkayıcınızı çalıştırın ve bulabileceğiniz her kir ve kiri uzaklaştırın. Kendi elektrikli yıkama işinizi kurun ve yeni araçların, yükseltmelerin ve daha fazlasının kilidini açın - tümü, parlak bir yüzey elde etmek için elektrikli yıkamanın basit tatminiyle.

MAHALLEYİ TEMİZLEME ZAMANI

Kariyer Modunda işinizi kurun ve tozlu Muckingham kasabasında çeşitli kirli işleri tamamlayın. Doğru ya da yanlış yoktur; zaman baskısı veya final puanı yok, sadece siz ve stresinizi atmak için ihtiyacınız olan araçlar. Temiz bir başlangıç ​​mı istiyorsunuz? Free Play'de rahatlayın ve en sevdiğiniz işleri tekrar edin.

TEMİZ TUTUN

Biraz daha baskı arayanlar için, Challenge Mode'da en iyi puanlarınızı alın! Farklı senaryolarda kire karşı savaşın; Time Challenge'da zamana karşı yıkayın veya Water Challenge'da mümkün olduğunca az su kullanarak doğruluğunuzu test edin.

İYİ TEMİZ EĞLENCE

Grafiti, kir, yosun ve küf; yıkayıcılar, nozullar, temizleyiciler ve uzantılar yelpazeniz için hiçbir kir çok zor değildir. Farklı kir türlerinin farklı sertlik seviyeleri vardır, bu nedenle ekipmanınızla taktiksel hareket ettiğinizden emin olun. Fantezi mi hissediyorsun? Ardından görünümünüzü yıkayıcı kaplamalar ve eldivenlerle özelleştirin!

RAHATLAMA, MEMNUNİYET GARANTİLİ

Sıradan, temiz ucubelerden, işin özüne inmek isteyen oyunculara kadar, herkes kendini kaptırmak için alıp oynayabilir. Teraslardan, kaldırımlardan, araçlardan ve halka açık parklardan kirleri temizlerken rahatlatıcı atmosferi ve stressiz tempoyu içinize çekin. Stres hepimizi etkiliyor, bu yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve endişelerinizi boşa harcayın.

DÜNYA SİZİN TUVALİNİZDİR

İstediğiniz şekilde temizleyerek sanat yaratın. Nozullarınız fırçalarınızdır; mahalle senin tuvalin. Yaratıcı yeteneklerinizi ortaya çıkarın ve sıradan kirleri olağanüstü sanat eserlerine dönüştürün. Tekniklerinizi paylaşın ve güçlü yıkama hünerlerinizi ve çamura bulanmış şaheserlerinizi sergileyin!

DEVAMINI OKU

PowerWash Simulator Videolar

PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri

Windows
 • Minimum
 • İşletim Sistemi
  Windows 8.1 64-bit
 • İşlemci
  Intel Core i5 7.Nesil @ 2.10+ GHz/
 • Bellek
  4 GB
 • Ekran Kartı
  GeForce GTX 760/760M/ Radeon R7 260X/M260X
 • Direct X
  DirectX 11
 • Depolama
  6 GB
 • Notlar
  -
 • Önerilen
 • İşletim Sistemi
  -
 • İşlemci
  -
 • Bellek
  -
 • Ekran Kartı
  -
 • Direct X
  -
 • Depolama
  -
 • Notlar
  -

PowerWash Simulator Desteklenen Diller

Arayüz
Seslendirme
Altyazı
Türkçe
Desteklemiyor
İngilizce
-
-
Korece
-
-
Rusça
-
-
Fransızca
-
-
Almanca
-
-
Japonca
-
-
Tümünü Görüntüle

PowerWash Simulator Satış Bağlantıları

PowerWash Simulator Kullanıcı Değerlendirmesi
Oy vermek için giriş yapınız.
Toplam İnceleme:
-

PowerWash Simulator Yorumlar (0)

Yorum yapmak için giriş yap.

Henüz yorum yapılmamış.