Gezinmek için tıkla
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2
Prototype 2

Prototype 2

Karşılaştır

Radical Entertainment'ın 2009'un en çok satan açık dünya aksiyon oyununun devamı olan Prototype® 2 , orijinal Prototip'in eşsiz katliamını alıyor ve nihai şekil değiştiren silah olma deneyimini sürdürüyor. Sen, ölen bir eşin ve çocuğun kocası ve ölüme terk edilmiş bir asker olan Çavuş James Heller'sin.

Prototype 2 Hakkında

Geliştirici
Radical Entertainment
Yayıncı
Activision
Çıkış Tarihi
24 Nisan 2012
Platform
Kategori
Aksiyon, Macera,

New York Zero'ya hoş geldiniz. Radical Entertainment'ın 2009'un en çok satan açık dünya aksiyon oyununun devamı olan Prototype® 2 , orijinal Prototip'in eşsiz katliamını alıyor ve nihai şekil değiştiren silah olma deneyimini sürdürüyor. Sen, ölen bir eşin ve çocuğun kocası ve ölüme terk edilmiş bir asker olan Çavuş James Heller'sin. Oyunun yepyeni enfekte kahramanı olarak oyuncular, Çavuş James Heller'ın post-viral New York Zero'nun çorak topraklarında kanlı bir kesimi deneyimleyecektir. Eşsiz yeni şekil değiştirme güçleriyle donatılan oyuncular, avlanırken, öldürürken ve nihai hedefe doğru yollarını tüketirken, öldürmek için ölümcül yeni biyolojik silahlar ve yeteneklerden oluşan geniş bir genetik cephaneliği yavaş yavaş inşa edecekler - öldürmek… Alex… Mercer! Yaratıcınızı öldürmeye hazır mısınız?

Tendrillerin Gücü: Şekil değiştiren yıkımın nihai biçimini açığa çıkarmaya hazırlanın. Çavuş James Heller'in inanılmaz yeni Tendril gücü, arabaları ve askeri araçları kaldırıp parçalara ayırmanıza, güçlü enfekte canavarları tuzağa düşürmenize ve hatta büyük düşman gruplarını parçalara ayırmanıza olanak tanır. Cehennemi serbest bırakmaya hazır olun!

Katilinizi Özelleştirin: Prototype 2, karakter özelleştirmenin ham gücünü ellerinize geri getirerek, oyuncuların yıkıcı bir dizi yeni Mutation avantajlarını nihai Prototiplerine yaratıcı bir şekilde karıştırmalarına olanak tanır. Daha hızlı ve daha büyük hareket kabiliyetleri, daha keskin pençeler ve hatta gelişmiş kılık değiştirme yetenekleri - seçim sizin!

Avla - Öldür - Ol: Vücudunuzdan güçlü bir sonar darbesi çıkararak herhangi bir düşmanı takip etme gücüne sahip olduğunuzu hayal edin! Çavuş James Heller, önünüzde duran herkesi Avlamanıza, Öldürmenize ve Olmanıza izin vererek Prototip deneyimine yepyeni bir boyut getiriyor. Anılarını özümserken ve yeni yetenekler kazanırken kendinizi bir asker, bilim adamı veya herhangi biri olarak gizleyin. Bundan daha iyisi olamaz!

Şeytanı Getirin: Oyuncular Çavuş James Heller'in şeytanı kendisi devirmeye çalışan destansı hikayesini deneyimleyecekler… Alex Mercer. New York Zero'nun patlayıcı zemininde çözülen ve virüsün kontrol altına alınması için savaşan acımasız hizipleri olan Prototype 2, 2012'nin en büyük hesaplaşma “etkinliği” video oyunu için sahneyi hazırlıyor.Boyut Önemlidir: Radical'in tescilli 'Titanium 2.0' motorunun benzersiz teknolojisini kullanan Prototype 2, oyuncuların en üst düzey açık dünya aksiyonu beklentilerini yeniden tanımlayacak. Yüksek eğitimli Blackwatch askerlerinin sürüleri arasında süzülürken ve park ederken, tüm şehir sokaklarını boğan bina büyüklüğündeki Etkilenmiş canavarlara tanık olun. Prototip 2 = Daha Büyük, Daha Kötü, Daha İyi!

New York Zero: Yepyeni Bir Açık Dünya Avlanma Sahası! İnsanlığın yıllar içinde tanıdığı ve sevdiği New York artık yok… şimdi New York Zero veya daha basitçe NYZ.

DEVAMINI OKU

Prototype 2 Videolar

Prototype 2 Ödülleri

2012'nin En İyi PC Oyunu
2012'nin En Çok Tartışılan PC Oyunu
2012'nin En Çok Paylaşılan 27 PC Oyunu

Prototype 2 Sistem Gereksinimleri

Windows
 • Minimum
 • İşletim Sistemi
  Windows XP
 • İşlemci
  Intel Core 2 Duo E6600/ Phenom X3 8750
 • Bellek
  2 GB
 • Ekran Kartı
  GeForce 8800 GTS 512/ Radeon HD 4850
 • Direct X
  DirectX 9
 • Depolama
  10 GB
 • Notlar
  -
 • Önerilen
 • İşletim Sistemi
  Windows 7
 • İşlemci
  Intel Core 2 Quad 2.7 GHz veya üstü, AMD Phenom II X4 3 GHz veya üstü
 • Bellek
  4 GB
 • Ekran Kartı
  NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB) veya daha iyisi, ATI Radeon HD 5850 (1GB) veya daha iyisi
 • Direct X
  Directx 9
 • Depolama
  10 GB
 • Notlar
  -

Prototype 2 Desteklenen Diller

Arayüz
Seslendirme
Altyazı
Türkçe
Desteklemiyor
İngilizce
-
Fransızca
-
-
Almanca
-
-
İtalyanca
-
-
Kastilya İspanyolcası
-
-
Tümünü Görüntüle

Prototype 2 Satış Bağlantıları

Prototype 2 Kullanıcı Değerlendirmesi
Oy vermek için giriş yapınız.
Toplam İnceleme:
-

Prototype 2 Yorumlar (0)

Yorum yapmak için giriş yap.

Henüz yorum yapılmamış.